​Електронна реєстрація на потяг

Електронна реєстрація на потяг

Якщо ви пройшли електронну реєстрацію, вам не знадобиться паперовий квиток. Щоб сісти в поїзд, вам треба буде пред'явити провіднику паспорт (або інший документ, на який куплений квиток) та посадковий купон. Купон роздруковується на звичайному аркуші А4 або демонструється на екрані мобільного пристрою. Вы можете заказать и купить жд билеты онлайн в удобное для Вас время по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Головне - щоб провідник міг вважати сканером штрих-код. Таким чином онлайн-покупка квитків економить вам більше часу.

Якщо на ваш поїзд можлива електронна реєстрація, вона буде пройдена автоматично при купівлі квитка. Відмовитися від неї можна буде після оплати, на сторінці управління замовленням.

Зверніть увагу!

Пройти електронну реєстрацію або відмовитися від неї можна в будь-який час, але не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення поїзда з початкової станції маршруту. Наприклад, якщо поїзд йде з Москви в Санкт-Петербург, а ви сідайте на нього в Твері, ЕР буде закрита за годину до відправлення саме з Москви (тобто години за три до вашого від'їзду). Якщо ЕР вам вже недоступна, потрібно отримати паперовий квиток. Подивіться розклад цікавить вас поїзда і час відправлення з початкової станції, перш ніж купити квиток, якщо це може якось вплинути на ваші плани.

Якщо ви пройшли електронну реєстрацію, а потім запізнилися на свій поїзд, гроші за невикористані квитки не повертаються. (В разі паперового квитка його можна без проблем здати в касу і отримати невелику частину витрачених грошей.)

На які поїзди можлива реєстрація?

Практично на всі поїзди, що прямують по території країни, незалежно від того, сідайте ви на початковій станції або на проміжній. При покупці ж / д квитка на сайті ви побачите значок електронної реєстрації a, якщо вона можлива на обраний вами поїзд.

Де в квитку написано про електронну реєстрацію

На бланку електронного квитка, після таблиці з даними про потяг та місце в ньому, є рядок «Статус електронного квитка». Там може бути написано наступне:

Пройдено електронна реєстрація - все добре, провіднику при посадці в поїзд можна показати електронний квиток на екрані мобільного пристрою або роздруківку на А4 на принтері (плюс документ, на який куплений квиток).

Оплачено - місце вже ваше, але для посадки в поїзд обов'язково треба отримати паперовий квиток за номером електронного. Це можна зробити в касі або автоматі на будь-якому російському вокзалі.

Увага! Буває, що коли ви завантажуєте електронний квиток зі сторінки управління замовленням, десь відбувається обрив зв'язку і може не оновитися інформація про ЕР або її скасування. В такому випадку в самому низу квитка буде напис «Прохання повторно сформувати бланк замовлення!». Просто скачайте квиток ще раз, там буде актуальна інформація про статус електронної реєстрації і т.п.

Copyright © . All Rights Reserved