Реле вибору фаз і реле часу

Реле вибору фаз і реле часу. Дане реле часу призначене для підтримки роботи підключеного пристрою після розмикання керуючих контактів.

Варіанти використання:

Зазвичай, реле часу такого типу застосовують для підключення витяжної вентиляції в санвузлах. Освітлення вмикається за допомогою вимикача. Вы можете заказать и купить реле времени по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Після викюченія освітлення, вентилятор продовжує працювати, і відключиться через заданий проміжок часу.

Особливості монтажу:

Реле в модульному виконанні. Монтаж на DIN-рейку.

Технічні характеристики:

Параметри мережі: 24В 220В AC / DC 50Гц

Максимальний струм: 16А

Тип контактів: 1P

Навантаження: максимальна потужність двигуна вентилятора: 900Вт

Затримка включення: <50мсек.

Затримка вимкнення: регульована, від 1 до 15 хв.

Діапазон робочих температур: від -25 до + 50оС

Габаритні розміри: 18х65х90мм

Енергоспоживання: 0,56Вт

Ступінь захисту: IP20

Підключення: провід 0,75мм2, довжина 0,1 м

Чи варто автоматизувати послідовність відключення обладнання?

Немилосердна статистика говорить про те, що відносно складні операції - наприклад, відключення електричного навантаження в певній послідовності треба робити автоматично, усуваючи «людський фактор». Наприклад, ви відключаєте електроживлення верстата, а вентилятори повинні пропрацювати деякий час після відключення двигуна, щоб охолодити його. Не варто довіряти це оператору. Будь-яка людина, навіть самий допитливий, здатний на помилку, вартість якої може виявитися дуже високою. Неправильно відключена техніка, з великою ймовірністю поламається.

Як автоматизувати процес?

Поставте в лінію, в якій потрібен певний порядок комутації реле часу з затримкою вимикання. Такий пристрій після подачі на нього напруги, що управляє включить живлення навантаження, а після зняття сигналу керування через встановлене при налаштуванні час відключить навантаження. Дуже добре підходить для цих цілей реле часу

Copyright © . All Rights Reserved