​Як правильно вибрати шпалери?

Виробники пропонують безліч видів шпалер, що відрізняються не лише за стилем, але й за матеріалом, застосування. Вибір шпалер на сайті https://leoceramika.com/, багато в чому повинен залежати від того, де ви плануєте клеїти шпалери і наскільки довготривалий ефект ви хочете отримати. Для деяких приміщень, таких як ванна або кухня, потрібні міцніші та якісні матеріали, які прослужать довгі роки.

Перш ніж приступити до вибору відповідних шпалер, подумайте, яких властивостей ви від них очікуєте. Бажаєте, щоб шпалери були водонепроникними? А може, ви орієнтуєтеся на довговічність та стійкість до механічних пошкоджень? Нижче представлені різні види шпалер і характеристики матеріалів, з яких вони виготовлені.

Вінілові шпалери

Вінілові шпалери виготовляються зі спіненого ПВХ, що робить їх одним із найміцніших видів шпалер. Вони стійкі до води, стирання та хімічних засобів для чищення. Високі параметри міцності дозволяють встановлювати шпалери в місцях, де підвищений ризик попадання бруду або вологи, наприклад, в дитячій кімнаті, на кухні або у ванній. Вінілові шпалери трохи дорожчі за паперові, але забезпечують набагато більш тривалий декоративний ефект. Вибираючи цей вид шпалер, ви можете бути впевнені, що ваша нова прикраса радуватиме вас довгі роки.

Паперові шпалери

Паперові шпалери виготовляються з кількох шарів паперу – доступні одно-, дво- та тришарові моделі. Паперові шпалери користуються найбільшою популярністю, в основному завдяки низькій ціні та величезному вибору малюнків. Це дозволяє здійснити швидку метаморфозу із невеликими фінансовими витратами. Однак у результаті цей вид і найменш міцний – паперові шпалери не стійкі до вологи, забруднення та інших пошкоджень. Якщо ви любите експериментувати з декором та часто змінюєте планування кімнат, сміливо вибирайте цей тип!

У випадку з паперовими шпалерами часто можна зустріти суміш різних матеріалів. Є, наприклад, паперові шпалери на флізеліновій основі або акрилові шпалери на паперовій основі.

Флізелінові шпалери

Флізелінові шпалери виготовляються з поліефірних волокон, завдяки чому вони не розтягуються і не дають усадки, а їх монтаж на стіну значно спрощується. Досить нанести клей лише на стіни та наклеїти на них смужки шпалер. Також його легко демонтувати, під час якого від стіни відриваються цілі смуги. Ще однією перевагою флізелінових шпалер є їхня товщина, що дозволяє замазати невеликі нерівності стін. Виробники пропонують величезний вибір малюнків та забарвлень флізелінових шпалер, серед яких кожен знайде щось для себе.

Copyright © . All Rights Reserved