Портрети на гранітний пам

Пам'ятник з граніту з портретом людини - це стандартна форма вшанування пам'яті покійного. Ця робота має на меті нагадувати близьким про зовнішність і образ людини, яка пішла з життям. Часто такі пам'ятники включають в себе і портрет на повний зріст, і зображення особи до пояса. Це робиться для того, щоб найкраще передати образ і характер покійного.

Портрет покійного на повний зріст

Пам'ятники із зображенням на повній зріст завжди залишають незабутнє враження, вони передають унікальну історію людини. У таких скульптурах відображаються не лише зовнішність, але й риси характеру, індивідуальні особливості тіла та вираз обличчя. Це все допомагає скульптору висловити в камені неповторну мову тіла та показати, яким був покійний за життя.

При прийомі замовлення на пам'ятник з портретом на повний зріст, рекомендуємо клієнтові врахувати, що виріб буде високим, не менше 120 см. Це важливо для того, щоб художник мав достатньо місця, щоб повністю передати образ і внутрішній світ покійного. Габарити гранітного каменю впливають на розмір зображення, і менший камінь може обмежити можливості відтворення деталей. Портрет на пам'ятнику дозволяє підібрати фон, але може бути і без нього. Альтернативно, ми можемо заповнити всі місця на монументі малюнком пейзажу. Вибір фону завжди залежить від індивідуальних побажань клієнта та характеру покійного, його захоплення і вподобань.

Портрет покійного по пояс

Для створення портрету покійного до пояса ідеально підходять стандартні розміри гранітного каменю. Пам'ятник з габаритами від 100 до 130 см висоти дозволяє нам передати образ особи найбільш точно. У нижній частині пам’ятника розташовуються епітафії, а серед цих написів поміщається фотографія покійного. Також можна розділити варіанти переписати слова і написати на інший бік стелли. На зворотній стороні споруди можна зробити напис, що відображає характер та особистість покійного.

Ціна пам'ятника з портретом

Ціна пам'ятника з портретом людини формується індивідуально і залежить від ряду факторів. Спочатку важливо врахувати складність самого зображення - чи потрібно намалювати багато деталей і кольорів. Наприклад, стандартний портрет чоловіка в костюмі матиме одну вартість, але потрібно додати дрібні деталі, це може підвищити вартість роботи. Крім того, враховується фон - портрет без фону буде дешевшим, ніж портрет із заднім планом.

Компанія agat.kh.ua завжди готова надати вам відповідне зображення, незалежно від вашого фінансового варіанту. Ми маємо великий досвід створення портретів різної складності та з унікальним тлом. Наші майстри вміють втілювати будь-яку ідею в реалістичний та емоційний портрет.

Copyright © . All Rights Reserved