Що таке токарна обробка з ЧПУ?

Ми надаємо послуги з токарної обробки з ЧПУ, тобто. обробці матеріалу за допомогою верстатів із комп'ютерним керуванням. Ця техніка, в її ручній формі, використовувалася людством із давніх часів - ми, звичайно, вже використовуємо її в сучасній редакції! Ми можемо гарантувати кожному клієнту найвищий рівень обслуговування за допомогою перевірених технологічних рішень.

Що таке токарна обробка з ЧПУ?

Слід відзначити, що токарна обробка з чпк передбачає обробку матеріалів будь-якого виду, зазвичай, металів різних марок, за допомогою різання. У процесі використовують поворотні ножі, які в процесі роботи призводять до зрізання послідовних шарів матеріалу. Оброблювана деталь рухається (навколо своєї осі), а ножі працюють з подачею і встановлюються у певне положення. При обробці заготовки зсередини вона називається розточуванням, тоді як зовнішнє точення визначається як обробка зовнішнього діаметра заготовки. В результаті заготівля набуває сферичної, конічної або циліндричної форми.

Токарна обробка з ЧПУ

Використання токарних верстатів із ЧПУ значно покращує процес різання сировини. Насамперед, комп'ютерне управління дозволяє дуже точно програмувати технічні параметри, яких зрештою мають досягти заготівлі. Це, своєю чергою, призводить до отримання точно готової продукції. Великою перевагою використання технології токарної обробки з ЧПУ є також повторюваність розмірів – завдяки числовому програмному управлінню в програмне забезпечення можуть бути введені конкретні технічні дані, внаслідок чого щоразу виходять ідентичні деталі – у будь-якій кількості.

Токарна обробка з ЧПУ

Типи повороту

Токарна обробка, як звичайна, і на токарних верстатах з числовим програмним управлінням, можна розділити кілька типів. Відмінність між типами може бути зроблено на основі декількох різних керівних принципів і може бути виділено, наприклад:

поперечне точення (стругання) - токарний ніж здійснює рух подачі перпендикулярно до осі повороту оброблюваної заготовки, а сам метод найчастіше використовується для обробки торців,

поздовжнє точення - рух подачі ножа здійснюється паралельно поверхні заготівлі,

контурне точення - у цьому випадку використовуються різні глибини, подачі та швидкості різання,

токарна обробка - за допомогою шаблону різець позиціонується таким чином, щоб надати заготівлі точно заданої форми.

Крім того, враховуючи метод обробки, можна також провести різницю між чорновим точенням (з великою глибиною врізання токарного ножа в оброблюваний матеріал) і чистовим точенням (з невеликою глибиною врізання, використовується для остаточної обробки).

Чи токарна обробка з ЧПУ і фрезерування з ЧПУ одним і тим же процесом?

На даному етапі необхідно уточнити, що токарна обробка з ЧПУ - це процес обробки, ніж фрезерна обробка з ЧПУ. У випадку з останнім ми маємо справу з обробкою плоских поверхонь або створенням різних типів канавок, різьблення або вирізів. При фрезеруванні заготовка нерухома, а інструмент обертається. При токарній обробці заготівля обертається навколо осі, а інструмент нерухомий.

Copyright © . All Rights Reserved