​Що варто враховувати під час проектування будинків?

Ви вже бачите будинок своєї мрії у своїй уяві? З садом, каміном, мансардою чи, можливо, окремою бібліотекою? Незалежно від того, яким буде будинок вашої мрії, необхідно продумати загальний дизайн будинку, для цього необхідна розробка концепцій. Крім того, дуже важливо спланувати розташування кімнат. Що ще варто врахувати під час створення дизайну? Давайте дізнаємось!

Площа підлоги, тобто. цінна площа приміщення

Багато аспектів є визначальними при проектуванні будинку, але, безумовно, найважливішим та обов'язковим є визначення корисної площі будинку. Це означає визначення поверховості, розміру та типу приміщень. Це вплине як на встановлення вартості будівництва, так і на визначення витрат на подальшу експлуатацію. Варто зазначити, що при проектуванні будинку повинні враховуватися насамперед потреби його користувачів, тобто кількість членів сім'ї, а також питання функціональності. Будинок має бути пристосований до можливостей мешканців. Це варто мати на увазі щодо планування приміщень.

Будівельна маса

Корпус будівлі повинен бути адаптований як до індивідуальних переваг мешканців, так і розміру ділянки, тобто до площі поверхні. Будинок має бути привабливим для користувачів. Варто пам'ятати, що прості рішення – найкращі. Що це означає? Будинки зі складним корпусом, безумовно, оригінальніші і вражаючі, але чим більше кількість складок, тим вищі витрати (як на будівництво, так і на подальшу експлуатацію). Тому якщо ви оберете просту поверховість на квадратному або невеликому прямокутному плані, ви можете бути впевнені, що зможете правильно оформити інтер'єр. Крім того, не виникне проблем із покрівельними роботами, оскільки вони не займуть багато часу і не викличуть труднощів. Ще одним важливим питанням є конструкція балкону. Оскільки таке рішення сприяє більшим втратам тепла, краще вкласти гроші в терасу чи город.

Вибір архітектора

Проект будинку можна придбати двома способами. Перший – придбати готовий дизайн із каталогу, а другий – доручити його підготовку професіоналу на індивідуальній основі. В обох випадках варто скористатися послугами перевіреної дизайн-студії - рекомендованої друзями, сім'єю або багатьма позитивними відгуками.

Copyright © . All Rights Reserved