​Як вибрати кабельні лотки?

Кабельні лотки незамінні для довговічного та безпечного електромонтажу. Завдяки їм у нас також є можливість розширити та модернізувати його. Однак важливо знати, як правильно вибрати кабельні лотки, щоб вони тривалий час виконували свої найважливіші функції. Придбати кабельні лотки можна на сайті https://amperok.com.ua/cat_kabelenesuchi_systemy/systemy_kabelnyh_tras/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Перевірте тип кабельного проводу

Перше, що слід звернути увагу під час виборів кабельних лотків, - це тип кабелю. Це дуже важливо, тому що ми використовуємо різні кабелі, коли хочемо прокласти силові кабелі, які виділяють багато тепла та інші, наприклад, коли хочемо прокласти кабелі для передачі даних. Останні мають бути покладені певному відстані друг від друга.

З цієї причини ринок пропонує, зокрема, суцільні кабельні лотки, суцільні перфоровані лотки, перфоровані лотки, сітчасті лотки та гребінчасті лотки. Правильний вибір дозволить ефективно провести безпечне встановлення, яке в майбутньому можна буде легко розширити.

Кабельні лотки - міцність

Міцність всієї установки також дуже важлива, тому кабельні лотки слід вибирати з урахуванням цього. Тут необхідно звернути увагу на кількість кабелів та їх вагу та відповідним чином відрегулювати кабельні лотки. Наприклад, сітчасті кабельні лотки будуть дуже хороші у разі легких конструкцій, тоді як у складніших умовах варто звернутися, наприклад, до масивних лотків.

Кабельні лотки та оточення кабельних трас

Ще одним важливим моментом є середовище, в якому прокладатимуться кабельні траси. Тут також слід належним чином відрегулювати кабельні лотки. Крім іншого, слід враховувати ступінь вологості та запиленості. Для таких складних умов найкраще підходять кабельні лотки із цільної сталі. Вони ідеально захищають кабелі від цих факторів.

Проте кабельні лотки - це захист кабелів, а й їх естетичне розміщення. Цей момент також варто мати на увазі, оскільки ми використовуватимемо різні кабельні лотки в промислових будівлях та інші в житлових будинках, де особливо важливим є високий рівень естетики.

Розширюваність кабельного лотка

При виборі кабельних лотків варто враховувати не лише поточні потреби у прокладанні кабельних трас, але й можливість їхнього розширення чи модернізації в майбутньому. Всім, хто зацікавлений у високоякісних кабельних лотках, слід звернути увагу на широкий асортимент, який пропонує компанія «АмперОК».

Copyright © . All Rights Reserved